| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut 10 ședințe de condus ai nu am făcut pana acum nicio parcare,întoarcere,plecare din rampa,oprire in rampa, etc. Nu trebuiau făcute pana acum, de ce nu m'a pus? straight faceMai este sau a fost cineva in situația asta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca tu vei da examen in oras posibil pe drum drept, spune-i ca vrei sa faci si alte manevre cum ai zis la intrebarea asta si o sa te duca in zone in care le poti face.

| AliLina2 a răspuns:

Te va pune cand stie el..stai linistita ca la un moment dat le vei face..fiecare cu metoda lui. apropo, succes!

| anonim_4396 explică (pentru ȘefuLaValută):

Tu chiar nu vezi care e întrebarea mea? straight face

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-au raspuns altii.Dar spune sincer: Nu e mai bine sa nu faci ceva decat sa il faci dezastruos si sa mai fie si altii afectati?