| TCostel a întrebat:

Bună.
Am o întrebare /o părere.
Am permis Cat B 1an dar îmi este frica, imi fac filme ca se poate întâmpla nu stiu ce etc îmi este frica sa conduc prin oraș. Am masina, permisul l-am luat din prima dar abia când am început cea de a 3 scoala de șofer.
Ce ar trebui sa fac? Mulțumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este sa faci niste ore de conducere in poligon, ca sa stapanesti bine manevrele de baza si apoi sa conduci pe drumuri mai libere si dupa aceea te vei obisnui cu masina si nu o sa-ti mai fie frica.

| DovleacTurbat a răspuns:

Ia-ți câteva ore de perfecționare cu un instructor.