| Bitza91 a întrebat:

Buna/Salut all. ieri am luat permisul auto big grin si vrea si eu sa stiu de unde imi pot achizitiona semnele de incepator auto? big grin...Am cautat in centru(dealu mare), librarii dar nimic(Sunt din Ploiesti)

Răspuns Câştigător
| Deenniissa a răspuns:

Poti incerca la magazinele unde gasesti si piesele auto. Acolo ar trebui sa fie happy.

8 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

La absolut orice magazin de piese auto din absolut orice văgăună.

| timisoara a răspuns:

La magazinele cu piese auto sau cauta prin Metro, Selgros.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De oriunde, numai sa fie marimea legala si nu alea de jucarie imense!

| supermamici a răspuns:

Cauta la real, carrefour sau auchan.

| Radu921 a răspuns:

Pe la statiile de benzina sau duminica la targurile de masini pe la vanzatorii ambulanti.

| Radu921 a răspuns:

Pana gasesti de cumparat poti sa faci unele din carton colorat sau hartie glase. Dimensionile le gasesti in decret (legea circulatiei) si chiar daca le faci purin mai mari nu e bai. Daca mergi fara se amendeaza.

| Bitza91 explică:

Multumesc de informatii big grin.Nu stiu de ce nu mi-a trecut prin cap sa intru si la un magazin de piese auto big grin. Funda revine primului raspuns deoarece este urmat de alte raspunsuri asemanatoare deci este corect big grin.Numai bine. Ceilalti vot tongue

| Bitza91 explică (pentru Bitza91):

Pff nu pot vota, dar ma voi revansa tongue