| darriya a întrebat:

spuneti-mi si mie cum se numeste zona unde se da traseul in Bucuresti noi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar asa se numeste Bucurestii noi, ma rog zona se mai numeste si Bazilescu iar examenele din cate stiu eu incept de prin zona teatrului Masca

| darriya explică (pentru suntserios):

La Bazilescu este teatrul Masca? sau de la Bazilescu trebuie sa iau autobuz pana la masca?

| suntserios a răspuns (pentru darriya):

Teatru masca si fix in fata statiei de metro Parc Bazilescu

| darriya explică (pentru suntserios):

Mersi mult... vreau sa-ti dau funda dar nu merge nu apare la postarea ta "Declara rasp castigator"cum fac?

5 răspunsuri:
| GYGYLATINO a răspuns:

Apropo la ce traseu te referi poti sa specifici cahttp://dorinu.ro/2013/01/24/examenul-auto-cum-sa-iei-traseul/ daca e pentru examne auto intra aici

| darriya explică (pentru GYGYLATINO):

Examen auto...nu scrie pe acest site care e zona....instructorul asta al meu m-a dus o sing data in zona aia..si nu stiu cum se numeste