| catastefan15 a întrebat:

am un golf 4 cu motor 1.4 178000km si motorul are o bataie si nu stiu de la ce e.va rog sa ma ajutati dau funda.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu esti acolo, tu conduci masina, tu stii ce se intampla cu ea... cum crezi ca am putea noi sa iti spunem de la cateva mii de km care e problema? Du o la un service si ai sa afli

| OldSoul a răspuns:

Doar un mecanic te poate ajuta, nu suntem paranormali sa ghicim ce problema ai tu.
Plus ca daca te iei dupa ce sfaturi e posibil sa primesti aici, schimbi jumate de masina si tot nu scapi de bataie.