| ImAnonymous a întrebat:

Ce masini recomandati din anii 2004-2006 cu un consum mediu dar si un pret de SH acceptabil (pana in 2000e)?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In 2000e abia daca iti cumperi un Logan 2005, 1.4, chel, la care trebuie sa achiti timbrul de mediu, sau sa circuli cu comodat, si te poti trezi ca ai masina radiata.
Renunta la anii aia, si cumpara un Opel Astra G pe benzina.

| Florian20405 a răspuns:

In banii astia iti iei un logan 2005-2007 1.4 sau 1.6 benzina care chiar daca o sa ai ceva de bagat bani in ea, piesele sunt ieftine asa ca iesi ieftin.
Recomand o masina mai veche dar mai buna decat un logan.Nu te uita neaparat la an, uita-te la acea masina sa fie intretinuta.In pretul asta te poti incadra la un Opel Astra(care e cel mai ok in banii astia) Opel Vectra sau Volkswagen Polo, care este o masina foarte buna, numai ca nu ai portbagaj mare.
Bafta!

| LogicAnalogicExpert a răspuns:

2000 de euro ca 2000 de euro dar rca costa ceva la euro 3 dar si la euro 4 (1000-500euro)

| MariusF23 a răspuns (pentru LogicAnalogicExpert):

RCA-ul n-are nicio treaba cu norma de poluare.