| paulmicutz a întrebat:

De ce cand aprind pozitiile nu mi se mai aprinde lumina la aerul conditioanat? Luminitile acelea...

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te referi la iluminatul consolei cu butoanele pentru climatizare, sau ai un ecran ceva, si ala nu se mai aprinde?
Cu lumina de la consola centrala (care are toate butoanele pentru clima) am patit-o si eu, dupa ce am demontat bordul, in urma unui accident. Se aprindeau din cand in cand dupa aia, dar de la o vreme nu s-a mai aprins deloc. De vina trebuie sa fi fost un fir ceva, de la blocul de lumini pana la consola, sau firul de -, daca era prins separat de masa pe undeva... Eu nu mi-am batut capul cu ea, ar fi fost prea multa munca sa demontez bordul din nou.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu te deranjeze pe timp de noapte.
Se aprind dar foarte slab.
Noaptea o sa-ti dai seama.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Posibil sa ai un bec ars in bord.