| bobinyo a întrebat:

Dispun de 3 mii de euro, ce masina mi as putea lua?

Răspuns Câştigător
| AndyPeScurt a răspuns:

Un astra g, un vectra, golf 4 o sa-ţi fie foarte greu sa găseai poate doar din 2001-2002.
Oricum am văzut şi eu BMW-uri la 2.000 de euro.
Decât ca aveau în jur de 260.000 (dar mai pune încă 200.000 pe puţin şi toba spartă ) bine ca scria (VÂND BMW 200.000 km full dă full), oricum recomand un golf dacă găseşti în buget tău unu bun (eventual ia şi un mecanic cu tine), sau şi astră e destul de buna.
Bafta.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Opel corsa, vw polo, logan

| Gabitzu246 a răspuns:

Pai depinde si ce vrei sa faci cu ea, ti-as recomanda un opel astra g bertone.

| GhostRider02 a răspuns:

Iti recomand un golf 4 TDI opel corsa 1.7 tdi renault clio 1.5 dci peugeout 206 406 1.9 diesel Renault megane 1.5 dci, laguna 2 ford focus 1.7 tdi, ai din ce alege.

| e36 a răspuns:

Vrei ceva cu care să te târâi şi să consume puţin sau ceva mai pentru ''puştani''?

| xDanyxDany a răspuns:

Bmw frate, sunt foarte ieftine si piesele la fel, cauta aici:http://olx.ro/......w/seria-3/

| Marian_Codrutz_2000 a răspuns:

Golf 4. opel corsa.vw passat,bora. polo. opel astra g, ford focus, renault megane, renault kangoo. logan, renault clio. peugeout 307 .206.nissan micra. opel vectra. mercedes-benz 150, 160, 170, ford fiesta. renault scenic.etc http://www.tocmai.ro/cauta?typ=1&ct=3&jd=0&pf=2000&pt=3000

| Miriapod007 a răspuns:

Skoda fabia 1.4 tdi e bestiala 80 CP si un consum extrem de mic!

| MariusF23 a răspuns (pentru Miriapod007):

Si sunet de tractor in 3 pistoane.

| Miriapod007 a răspuns (pentru MariusF23):

Tractor pe naiba sa vezi in depasiri cum se ducewinking Asa cu nu mai vorbii daca nu cunosti happy

| MariusF23 a răspuns (pentru Miriapod007):

Pana si un 1.0 benzina se duce mai usor decat tractorul tau, eu stiu ce vorbesc.

| simonika01 a răspuns:

Ce masina vrei daca intri pe olx sau tocmai.Fratemiu avea doua mii de euro si a luat un bmw super fain...

| suntserios a răspuns (pentru simonika01):

Lasa ma sa ghicesc, vechi de 20 ani, peste 200.000 km si inmatriculat in BG, dar ce mai conteaza daca are baitul BMW

| oblicro1234567 a răspuns:

Pai nu prea sunt bune noi ne.am luat masina cu 15 mii de euro ultima generatie... dar cred ca ai putea beneficia de un ford pentru ca stiu pers care sunt foarte multumite de el...sau audi a4 care la fel e superr bun... logan... wolsvagan golf la fel... le poti cumpara cu banii tai