| RromAn a întrebat:

Dupa ce iei traseul pentru carnet de sofer, unde poti merge sa primesti o dovada pana vine permisul si in ce zile?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da dovada de la scoala de soferi

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa ne abtinem daca nu stim despre ce e vorba. Mai bine decat sa dezinformam. Ce zici?

| RromAn explică (pentru suntserios):

Deci cum e corect? happy

| suntserios a răspuns (pentru RromAn):

Corect, din ce am inteles acum e ca nu se mai elibereaza respectivele dovezi, trebuie sa astepti permisul acasa.

Inainte de eliberau de la directia permise / politia nicidecum de la scoala de soferi care nu are nicio legatura cu examenul

| Levild a răspuns:

Iti da iei cv pentru cateva zile nu-i stres