| Bianca996 a întrebat:

Hey! happy Exista in Bucuresti vreun poligon unde pot conduce daca nu am permis? Si sa fie destul de ok,nu lasat in paragina, cum am auzit ca sunt unele. Thanks happy

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Da, la poligonul auto Ilioara poți conduce liniștită.
Este special amenajat cu locuri în care poți învăța cum să faci parcări, viraje, plecarea din rampă. E foarte bun.
Îi dai 5 lei unui nene de la poartă și te lasă să intrii.
Aici este http://goo.gl/maps/8Ydfl

7 răspunsuri:
| chioscuta a răspuns:

Du-te si tu pe un drum, de preferabil, asfaltat care nu e foarte circulat, si ia pe cineva cu tine care are carnet, eu asa fac am 16 ani si merg cu masina de la 12, daca mergi pe un drum care chiar nu este foarte circulat, gen o masina la o ora sau 2, si politia daca trece nu-ti va zice nimeni nimic.

| suntserios a răspuns (pentru chioscuta):

Pana intr-o zi cand te alegi si tu si cel ce ti a incredintat masina cu dosar penal, si mai pupi tu permis pe la vreo 30 ani

| GGL a răspuns:

Cauta si tu o parcare de supermarket goala.

| JohnnyBi a răspuns (pentru GGL):

E drum public = dosar penal

| GGL a răspuns (pentru JohnnyBi):

Parcarile de supermarket sunt proprietate privata, nu apartin drumului/domeniului public.

| JohnnyBi a răspuns (pentru GGL):

Zi-i asta politiei

| GGL a răspuns (pentru JohnnyBi):

Daca ai ghinion si intalnesti politisti...nesimtiti, se poate intampla orice oriunde, dar in rest e ok. Pe mine nu m-a intrebat nimeni de ce ma plimb cu motorul prin parcari pe la miezul noptii pana acum(n-am tobe zgomotoase, poate de-aia).
http://www.ziare.com/......ile-276019