| alexutzu08 a întrebat:

Ma intereseaza cam cat consuma un Opel Astra din 1994.1.4 benzina, sunt masini bune sau defectuoase?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Modelul pe benina e cam suparacios, se strica un pic cam repejor. Daca te orientezi spre ceva diesel uite-te dupa `97 si benzina... mai greu sa gasesti ceva fiabil de la Opel pana in 2000!

| stiitorul a răspuns:

Pai anul e cam batran daca e tot folosita de atunci mai bine schimbai piesele sa nu te trezesti ca ramai i pana si varamiu are un opel astra si mi-a zis ca consuma ceva funda