| clauss a întrebat:

O intrebare pentru cunoscatori, cumnatul meu a fost implicat intr un accident in constanta, mai precis a intrat un taximetrist in partea din spate a masinii, taximetristul fiind si baut si in afara serviciului, cumnatul cu masina si asigurare de italia. fiind in criza de timp cumnatu nu a mai stat sa repare masina in romania si au cazut de acord sa i dea banii pe asigurare, inputernicind un unchi din ct, cu procura de la notar, masina audi a3 1900. joi se inplineste o luna de la accident si vreau sa stiu cati banii poate primi si cat mai dureaza?, pagubele au fost, stopurile sparte, porbagajul indoit, bara sarita. Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratioare din cat imi amintesc eu sa fii baut la volan e o infractiune treaba ta oricum poti castiga dar mai ales cand cel implicat in accident a fost baut. BAFTA

2 răspunsuri:
| dink08 a răspuns:

1-taximetristu nu a pastrat distanta fiind de vina ca a lovit din spate 2-a fost baut...Itzi mai faci probleme?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de vina taximetristul fiindca nu respecta distanta!