| Anonim43553344 a întrebat:

Peste cateva luni voi implini 18 ani, care dintre aceste masini este mai potrivita pentru prima masina: nissan 350z 300 cp, jaguar xf, bmw 630i 258 cp.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In NFS poti sa iei ce masina vrei tu

| pufulescu a răspuns:

Daca intrebarea nu e la misto, nu fa prostia asta, ca te bagi in mormant sau in puscarie singur! Ia-ti o masina la mana a doua, ceva la maxim 5000 de euro ca sa inveti sa conduci, sa nu ai stres ca ai putea-o lovi sau face vreun accident. Tie ti se pare ok, dar sa stii ca nu vei putea sa stapanesti masini de 300 de cai fara experienta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jaguar xf

| CinevaCurios24 a răspuns:

N-ai ce face cu banii. Nu-ti lua o masina prea puternica la inceput, de preferat un Golf. Arata bine si se conduce super.