| cosmintatarici a întrebat:

SALL.:d am 16 ani si vreau sa stiu si eu ceva scutere, sub 50 de cm3 da ceva. scutere faine. gen viteza. plss dati-mi un link sau ceva mersi anticipat

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Aprilia RS50, Yamaha TZR 50, Derbi 50 si mai sunt modele dar cel mai,, fioros" este Aprilia cand vine vorba de viteza dar ai grija cu el sa nu te atunce fiindca este motor in 2 timpi si are forta destul de mare!

Răspuns utilizator avertizat
| sebweb a răspuns:

Lasa scuteru
ia-ti o aprilia rs 50 sau yamaha tzr 50(amandoua sunt sun 50 cc au 6 trepte si arata super:X)

| Mindfreak_3802 a răspuns:

Ai 16 ani si poti da examen pentru cat. A1.Categoria A1 iti permite conducerea unei motociclete de maxim 125cm3.O Aprilia rs125 este perfecta pentru un incepator, insa ai grija e mai puternica decat un scuter si nu iarta la fel de usor ca un scuter!