| LucianmLn a întrebat:

Salut, acum 2 zile am picat traseul auto, as dori sa stiu cum procedez pentru urmatoru` examen, mai exact as dori sa stiu ce taxe trebuiesc platite, deoarece instructoru` mi-a cerut 400 lei pentru o adeverinta in care spune ca practic inca 3 ore, mai platesc si orele sau doar adeverinta, si cat ar costa o ora suplimentara(am fost informat ca pretul unei ore este de 100 lei)? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MrJuve a răspuns:

Salut! Da trebuie sa ii dai banii pentru adeverinta, iar in acei bani sunt incluse si cele 3 ore condus. Pretul unei sedinte de condus difera in functie de instructor. Succes la urmatorul examen!

| LucianmLn explică (pentru MrJuve):

Multumesc pentru raspuns. Ce am uitat sa mentionez mai sus, taxa de traseu(pentru consumu` in timpul traseului) o mai platesc inca o data sau ramane valabila si pentru urmatoarul examen? Multumesc frumos!

1 răspuns: