| boghy123 a întrebat:

am 15 ani, fac 16 in martie si vreau sa-mi cumpar masina fara permis ( Aixam). cu permisul stiu cum sta treaba, doar ca nu stiu de unde sa cumpar masina. din cate am vazut, aixam-ul e foarte ieftin in franta ( nu stiu de ce ). gen masini din 2007 cu 300 euro. imi poate spune cineva daca e pe bune chestia asta?laughing

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Acum iti trebuie permis.s-a dus si cu masina prostului fara carnet! asa le spunea deoarece daca nu erai in stare sa iei carnet, luai o masina de aceasta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista masina fara permis, exista masina cu permis categoria B1, iar Aixam urile ale sunt niste petarde in sine, nu niste masini. Sa cumperi asa ceva din Franta de costa de 3 ori mai mult sa o aduci in tara