| sykygea a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Mi-am cumparat recent un subwoofer pentru masina mac mpx packet 112. Inca nu l-am montat pe masina.Saptaman viitoare urmeaza sa fac lucrul acesta. Dar, banuiesc ca stiti blaupunkt-urile pe care le au majoritatea pe masini. E mai bun ce am luat eu? Stie careva, se aude bass-ul clar? Adica e mai bun decat blaupunkt? Multumesc anticipat celor care vor raspunde.

Răspuns Câştigător
| drifter_5260 a răspuns:

Da, sincer MAC fac lucruri super ok pentru masina, nota 10 dpdv al sunetului. Si app, am si eu un blaupunckt din ala si un tov are mac, si ma face in secunda 2.

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Se aude destul de tare si clar, are un prieten,
dar si blaupunkturile fac suburi bune.

| alexandru04 a răspuns:

Pai depinde acum ce fel reglezi setarile

| sykygea explică:

Ms mult celor care au raspuns. abia astept sa il montez.

| Vladutzel24 a răspuns (pentru sykygea):

Cu placere. Uite ceva ineresant de la mac
http://www.boxe-auto.ro/produse/151,Subwoofere-Auto.html
ce zici de astea?