| mitzaalyn a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu un atv de 125cc din 2009, l-am achizitionat in vara asta,atv-ul este SH,si am sesizat ca imi pleaca greu dupa loc si nu trage in panta,dar cu spatele nu are probleme,patineaza pe asfalt,cand dau in treapta D in fata, se aude un zgomot..as fi recunoscator daca mi-ati spune ce arebig grin,multumesc,

5 răspunsuri:
| CatalinOrzan a răspuns:

Ai ceva la cutia de viteze!

| DeDoiBani a răspuns:

Poate ia intrat mizerie la carburator, sau benzina nu e buna eu la masina pun numai de la petrom si numai benzina de 100 big grin

| mitzaalyn explică (pentru DeDoiBani):

Nu cred ca e benzina, i-am pus de la vreo 5 statii diferite si tot la fel merge, dar de ce imi trage in spate? eu cred ca este din cauza ambreiajului dar nu sunt sigur.

| fast01 a răspuns:

De pe loc nu pleaca repede pentru ca ii motor in 4 timpi, sap k nu trage in panta probabil t'i infundat carburatoru

| Dimitrie_Noja_1998 a răspuns:

Du-l la reparat e cel mai bine