| doarunalt a întrebat:

Am un VW Golf 4 si as vrea sa schimb niste becuri. Imi poate spune cineva ce indicativ are becul de pozitie si beculetul ala mic de la aerul conditionat? Ma refer la tipul becului ca sa le pot comanda pe net. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Becuri NARVA de la OMV--- H7, 55 W, cu halogen, sau le poti incerca pe cele xenon. daca mai sunt si modelele de-- VISIONPLUS H7, PX26Dblister,12972VP sau POWER2Night PX26D GT150Visionplus 12972GT150 care sunt si mai scumpe nu pot sa imi dau seama. care is mai scumpe dar pnm vezi si tu happy depinde si de masina happy