| anonim_4396 a întrebat:

Cat dureaza pana se elibereaza numerele preferențiale in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Eu le-am ridicat după o zi. Îți spun ei sa vii în doua zile. Poți sa verifici dacă sunt gata numerele pe site-ul drpciv cu sași ul și numărul pe care l-ai ales pentru mașină.

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaDeea221998):

2 zile, pe pandemia asta, asa repede se misca cu înmatriculările? mersi frumos

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.drpciv.ro/drpciv-forms/vehicle

Uite. Aici verifici dacă este gata numărul. Da, chiar se mișca repede. Plăcuțele mele au fost gata în aproximatic 26 de ore dar nu am avut eu timp sa le ridic. Deci stai liniștit ca nu durează mult. Și nici la coadă nu mai stai când te duci sa le ridici.