| Kayle a întrebat:

Ce se intampla daca mi s-a rupt o spita la bicicleta? E grav? Ma plimbam cu bicicleta si m-am izbit din greseala intr-un prieten.
Daca o las asa se intampla ceva? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Nu are nimic.

| flaviu1990 a răspuns:

O sa faci 8 la roata si nai sa mai poto merge pe ia ....cauta o spita care se potriveste si o inlocuiesti e foarte usor

| Kayle explică (pentru flaviu1990):

Cum adica fac 8 la roata? Scuze, nu ma prea pricep. big grin

| flaviu1990 a răspuns (pentru Kayle):

Se face ovala

| mastersinky a răspuns:

Eu am 5-6 spite rupte de la roata din fata si in rest cele ramase foarte slabe, bicicleta inca merge, tu sigur nu vei pati nimic laughing

| Dukanz0r a răspuns:

Nu ar avea nimic, sa ai grija cu gropile acum ca o sa faci opturi mai usor sau poti sa-ti spitezi toata roata iar. Salut!