| prs0396 a întrebat:

Salut, e posibil ca pe internet, daca invat pentru scoala de soferi categoria b, sa nu-mi fie de folos? pentru ca tot fac chestionare sunt intrebari in care nu am intalnit acele lucruri pe internet.

4 răspunsuri:
| AmxMod a răspuns:

O sa-ti fie de folos daca faci chestionare... mi-a zis instructoru si multi prieteni ca daca faci de pe situl politiei chestionare, acele intrebari(chestioare ati pica la sala). Bafta. eu acuma pe 26 am sala ca prima data am cazut

| hipnooze21 a răspuns:

Tocmai eu sunt in curs de scoala soferi.Iti recomand sa citesti cartea de legislatie si sa iti ramana si in cap ideile pe care le-ai citit, e destul sa o citesti o singura data. Apoi te apuci de facut chestionare cat mai multe pe site-ul "www.drpciv.ro" pe care trebuie sa-ti faci simplu un cont.Eu fac si nu am cazut niciunul, am dat sala si am luat-o cu 25;)

Multa bafta,

| prs0396 explică (pentru hipnooze21):

Dar merge si fara cont sa fac chestionare

| hipnooze21 a răspuns (pentru prs0396):

Stiu...cand ai cont ai acces la mai multe happywinking