| Username0880 a întrebat:

Am 16 ani si cam 1, 73m.as putea sa stăpânesc un enduro de 200-250cc si 105 Kg

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Conteaza si experienta.Nu numai dimensiunile.Nu ai spus greutatea pe care o ai.Care conteaza cel mai mult.E clar ca nu te pricepi la asa ceva.

3 răspunsuri:
| Username0880 explică:

Da este adevărat darrio2007nu ma pricep dar as vrea. Am cam 60-61 Kg.Si ca "experiența"mai fac si dirt, downhill cu bicicleta.stiu ca nu se compara cu un motor. Dar totusi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Username0880):

Daca ai ceva experienta il vei stapani.Incearca si vei afla. Succes!

| Username0880 explică:

Ok mulțumesc