| Marian_Sava_1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma inframanta de cateva zile si as fi foarte recunoscator daca cineva m-ar putea ajuta cu un raspuns. Am un Cielo '96 care dupa ce il pornesc mi se opreste motorul instantaneu. Porneste foarte repede la cheie iar dupa 2, 3 secunde motorul mi se opreste, nu stiu de ce. Bateria este noua, benzina are...Dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| BlackBMW a răspuns:

Daca e GPL s-ar putea sa porneasca direct pe GPL dar motorul sa fie rece sauuu poate nu ai gaz in butelie...Astept funda

| Marian_Sava_1994 explică (pentru BlackBMW):

Nu e GPL. Motorul imi porneste si dupa 2 3 secunde se opreste