| anymous a întrebat:

ce imi trebuie, ca sa pot conduce orice tip de motocicleta, ce categorie de permis, varsta, necesară si alte chestii de genul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a putea conduce pe drumurile publice orice tip de motocicleta ai nevoie de permis de conducere de categoria A. Acesta se poate obtine de la 24 de ani sau si de la 20 de ani dar numai daca ai cel putin 2 ani experienta in categoria A2.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

21 - A

suntserios
| suntserios a răspuns:

A la 24 ani sau la 2 ani dupa ce ai luatA2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria A1 – Ghidul începătorului. Iată ce trebuie să știi

https://pemotoare.ro/......e-sa-stii/

| goguPatent a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia mai baga o fisa si verifica ce poate conduce cu A1