| Andreilol a întrebat:

.. Vreau sa imi vopsesc bicicleta in negru sau gri mat, dar nu stiu de unde sa iau vopsea si nu stiu cat costa.Deci in concluzie, imi puteti spune un magazin(sau site) unde sa gasesc? AAA da era sa uit si la ce pret.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Salut,tubul de vopsea e intre 15-20 lei(asta e pretul de la mine) si il gasesti la un magazin care vinde cuie sau materiale de constructiihappy

| Andreilol explică (pentru Niiiicu):

dar sigur mat'ul e 15-20 lei

| Niiiicu a răspuns (pentru Andreilol):

El ar trebui sa fie cam la acelasi pret, dar poate fi ceva mai scump insa nu va depasi 30 leiwinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat