| bibi5961 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar o masina din clasa mini / mica pentru sotie, va fi prima ei masina, e incepatoare. Masina sa aiba urmatoarele: cutie automata, 4 usi, motor pana in 1400 cmc3, nu conteaza conbustibilul, va fi folosita in uk, pretul undeva pe la 2k-3k lire.

8 răspunsuri:
| bibi5961 explică:

La toyota yaris multimode ma gandeam si eu, insa nu stiu cat de buna e cutia automata, gasesc cam pe la 2500-3k lire de prin 2007-2009. ce alte masini recomandati? merci

| sierra1 a răspuns:

E vreun dealer auto pe fază sau ne intrebi ceva?

| mihai69 a răspuns:

Toyota Yaris hybrid.

| NLS a răspuns (pentru mihai69):

Yaris Hybrid cu 2000-3000 lire?
Daca stii pe cineva care vinde, vreau si eu 10.

| mihai69 a răspuns (pentru NLS):

Eh, nu-i musai să fie și hibridă.
Oricum, la 3000 nici măcar un Logan ca lumea nu cred că prinzi în GB.

| Liviu a răspuns:

Pai...daca ii iei automata, o omori, o distrugi.Ca uita cum e cu ambreiaju laughing si crede-ma, dupa pe tine te va omori cu mana ei cand va conduce ceva happy pe ambreiaj.gandestete ca daca are job unde ii da o masina cu ambreiaj ce ii faci? laughing

| suntserios a răspuns (pentru Liviu):

Trece viata manualelor las-o balta

| romeo78 a răspuns:

Mașini japoneze. Suzuki Alto, Swift. Nissan Micra.