| johnnynebunu a întrebat:

Salut vreau sa schimb boxele la un mitubishi pinin din anul 2000, cele pe care le am acum sunt sparte. Ce boxe îmi recomandați lăsați mi link dacă se poate buget 1000 lei maxim.dar dacă se poate sa nu fie asa scumpe mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce diametru ai in locașele inițiale, ce putere are ampliful, ce impedanță necesită?

| johnnynebunu explică (pentru sierra1):

O sa masor și revin.

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Salut! Eu mi-am comandat sistemul audio pentru masină de pe acest site https://bit.ly/3PHWKaa
Sper sa te ajute