| ionut1alexandru a întrebat:

Se mai poate recupera taxa auto (mediu,timbru) anul acesta,daca a fost platita acum un an,prin 2013, rog cine stie mai bine?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca se poate recupera, am auzit de cateva procese dar in toate au fost respinse cererile de restituire a timbrului de mediu.

| 0rlando a răspuns:

Nu, timbrul de mediu, nu se poate recupera sub nici o formă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sanse erau doar la taxele platite pana pe la inceputul lui 2012, dupa nu mai e nicio sansa

| MariusF23 a răspuns:

Multumita doctorului Ponta, din 2013 taxa nu se mai poate recupera.