| SimSimina1995Sisi222SweetSweet a întrebat:

Va rig niste site-uri cu tractoare SECOND-HAND Franta, Germania, sau Anglia.
Multumesc!
Peturi intre 1000-2900-(cel mult 3000)
Va rog SECOND HAND, am mi-a cerut aici printr-o intrebare si unii mi-au dat site-uri cu tractoare cu preturi incredibile.

4 răspunsuri:
| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Cauta pe Mercador si gasesti cumparator laughing
Incearca olx, tocmai.ro, vezi tu laughing

| SimSimina1995Sisi222SweetSweet explică (pentru NiculaLoredanaAndreea):

Esti sigura ca ai fost astazi la scoala?
Esti sigura ca ai citit in viata ta o carte?
Sunt sigura ca...
Are rost sa-ti raspund?

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns (pentru SimSimina1995Sisi222SweetSweet):

Crede-ma, nu are rost. Nu-mi trebuie parerea ta, nici nu stiu de ce te bagi, atata timp cat nu te-ai uitat in carnetul meu sa imi vezi notele. Te rog, termina, nu cred ca te-am jignit sau l-am jignit, deci nu vad rostul comentariului tau. Am fost la scoala, am citit carti si le ador. Nu cred ca pot spune acelasi lucru despre tine.

| SimSimina1995Sisi222SweetSweet explică (pentru NiculaLoredanaAndreea):

Hai vezi-ți de treabă. DACĂ NU EȘTI IN STARE SĂ FII SERIOASĂ pe rețele de socializare roagă-ți părinții să-ți taie internetul.
Da, eu chiar citesc și de fapt TU să te uiți la tine.
Am intrebat, am pus o intrebare serioasă și tu pui un răspuns tâmpit.
Tu nu ințelegi că n-am vrut din România?!
Citește cu atenție, sau nu te băga...o seară bună!