| 69AnonimuS69 a întrebat:

Yamaha mt 125 sau yamaha yzf-r125? Dati multe motive de ce una, de ce cealalta. Dau funda pentru cele mai complexe raspunsuri. Multumesc.

3 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Sincer eu mi-as lua o yamaha fz6! Sau macar un mt-03. Sunt mai grele, au frane mai bune, sunt mai puternice, sunt mai stabile! (am avut un CBR 600 RR si urmatoarea motocicleta cred ca o sa fie FZ6)

| 69AnonimuS69 explică (pentru liviu890):

Planuiesc sa mi iau A1 pentru ca urmeaza sa fac 16 ani si am nevoie urgenta de motocicleta ca sa fac naveta. De aceea nu stiu ce model de 125cc sa mi iau

| liviu890 a răspuns (pentru 69AnonimuS69):

Cumpara mt-125. Am condus la scoala de soferi o motocicleta gen yamaha r125 si nu mi-a placut deloc pozitia.