| unul1 a întrebat:

Am barba blonda si as vrea sa-mi fac barba cu nuantator o idee mai inchisa spre castaniu. Daca imi dau cu nuantator nu mi se coloreaza si pielea? Tin sa mentionez ca barba este scurta. Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Leonardo di Caprio are barba blonda si ii sta bine. Daca te dai cu nuantator se va face rosie, urat.

| unul1 explică (pentru valentingb):

Nu crad ca se face rosie... faza e ca barba blonda se vede mai greu...

| valentingb a răspuns (pentru unul1):

De-aproape, se vede. Azi am invatat de la cea mai frumoasa femeie pe care o stiu ca alte lucruri conteaza: s-o faci pe ea sa se simta iubita, protejata, frumoasa. Ea nu se considera frumoasa. Deci poti sa te barbierestilaughing

| IloveME a răspuns:

Http://www.tonica.ro/......ontra.html
Parerea mea ca mai bine te duci la un coafor, ii duci un exemplu cum vrei sa-ti iasa culoarea, ei te curata si dupa doua spalari ti se duce daca ti se coloreaza si pielea!

| Solsagan a răspuns:

rolling on the floor.
De ce ai face asta?

| Iama a răspuns:

Sunt vopsele speciale pentru par facial happy

| SheWasHere a răspuns:

Buna.
Pielea nu se va colora, sau cel putin va iesi imediat la spalat, insa parul va ramane nuantat.
Nu pot posta link, dar ti-as fi recomandat ori o crema coloranta, ori chiar vopsea nuantatoare, ma gasesti la adresa de mail anamariadima_amd@yahoo.com si iti trimit acolo link.
Pa-pa.