| Ionelab08 a întrebat:

Am cumpărat Gliss hair repair 7 secunde, îmi puteți spune cum se folosește și care sunt beneficiile lui. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| ANAMARIA4373873 a răspuns:

Salut! Se spală parul cu șamponul de la ei iar apoi, cât este ud, în dus, pui pe rădăcina și îl lași sa acționeze în jur de 10-15 minute. Așa l-am folosit eu, dar iti recomand sa citești și instrucțiunile. Cât despre beneficii : iti lasă parul mătăsos și este foarte bun pentru cei cu parul deteriorat, ajuta la creșterea parului etc.

| GJoe a răspuns:

Gliss Hair Repair 7 secunde este un produs pentru îngrijirea părului care promite să repare și să hidrateze părul în doar 7 secunde. Beneficiile acestui produs includ:

Rezolvarea problemelor de păr deteriorat sau uscat.
Hidratarea părului, oferindu-i un aspect sănătos și strălucitor.
Reducerea fragilității părului, făcându-l mai rezistent la rupere și despărțire.
Protecția părului împotriva agresiunilor externe, precum căldura excesivă și poluarea.

Pentru a utiliza Gliss Hair Repair 7 secunde, urmați acești pași simpli:

1. Spălați-vă părul cu șampon și clătiți bine cu apă.
2. După ce ați clătit părul, aplicați o cantitate mică de Gliss Hair Repair 7 secunde pe părul ud.
3. Masați ușor produsul în păr, asigurându-vă că ajungeți la rădăcina fiecărui fir de păr.
4. Lăsați produsul să acționeze timp de 7 secunde, apoi clătiți bine cu apă.

Pentru cele mai bune rezultate, utilizați produsul de 1-2 ori pe săptămână sau ori de câte ori simțiți că părul are nevoie de o hidratare suplimentară.