| KittenLover155 a întrebat:

Am pistrui, dar eu nu-i suport vreau sa scap de ei. sunt si alte metode pentru a scapa de ei si fara creme speciale? as vrea sa scap de ei cat mai repede. va rog dati-mi sfaturi

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Si roșiile. De dai pe față cu o felie. Lasi sa se usuce și clătești.

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru MgdDroopy):

Ce-mi zici mie?laughing

| Legend123 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu putini pistrui :X nu exagerati. dar un pic pe nasuc te fac mai simpatica big grin

| SelenM26 a răspuns:

O prietena de a mea a incercat cu lămâie. Felii de lămâie subțiri pe cate le ti cateva minute pe locurile cu probleme.

| amina_5010 a răspuns:

Eu am pistrui mosteniti si am incercat cu multe metode crede-ma nu vei scapa de ei daca vrei sa iti spun mai multe raspunde-mi si iti voi lasa fb :*

| BiuL a răspuns:

Consulta un medic dermatolog. Nu fa experimente pe tenul tau cu tot felul de metode si produse din auzite.

| Buliga_Vio_1970 a răspuns (pentru amina_5010):

Cum putem vorbi?