| FashionCellia a întrebat:

Maine profa` a zis ca putem venii la scoala imbracati cum vrem.Cum ziceti sa ma imbrac?
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| DiiaTaDulcik a răspuns:

Fustitza:X si daca ai in carouri ar fi super:X si poate o bluzitza gen cu "Miky Mouse" pe meawinking si... dresuri{in niciun caz albe!} si cizmulitze:X te puupkiss

5 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Buna! Poti lua niste blugi, o bluza alba simpla cu o vesta de blugi faina deasupra, sau cu niste jeansi negri si vesta neagra.Ori poti lua o pereche de blugi, un maieu mov sau orice culoare [depinde de care ai big grin ] niste tenesi si o camasa cu manecile indoite pana lacoate ( dinaia fashion laughing).Ori niste blugi colorati, un tricou cu o esarfa si o jacheta big grin.Aa si basketi. Daca ai parul mai lung indreapta-l si lasa-l pe spate sau prinde-l coada de cal, daca il ai cret il poti prinde coc [Tip floare: iti prinzi parul intr-o coada de cal apoi il infasori langa elastic si il prinzi cu un al doilea elastic mai subtire, e f la moda].
xoxo kiss.

| Alrawan a răspuns:

Poi pana acum nu va imbracati cum vroiati? O.o sau aveti uniforme?hee hee

| LalLyBoOmD a răspuns:

Presupun ca esti o fata asa ca daca este cald iti poti lua o rochie frumoasa si niste pantofi cu toc. Daca este frig iti poti lua niste blugi faini cu o bluza lunga si cu niste accesorii precum bendita, cercei, bratari chiar si un ceas. Si lasa-ti parul pe spate. Vei arata SUPERB! fundita?

| Simona1245 a răspuns:

Iti iei o pereche de blugi si o camasa cu maneca skurta dacka esti baiat, daca esti fata :o pereche blugi o camasa maneca lunga si o vesta neagra

| Pumpkin a răspuns:

Cu haine D: