| afrodita3333 a întrebat:

Am ten mixt, ce crema hidratanta imi recomandati?

5 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Incearca sa ai grija de tenul tau mixt urmand sfaturile de aici http://www.frumusele.ro/......ui-gras/58

| mona a răspuns:

Poti folosi o crema pentru hidratanta pentru ten normal de la nivea sau de farmec este o crema foarte buna e intens hidratanta

| BiuL a răspuns:

Asa e si al meu si folosesc o crema pentru ten normal de la Garnier, imi face pielea catifelata si fina si nu se ingrasa mai tare thinking dar exista si creme pentrul tenul mixt.

| Uza a răspuns:

Eu folosesc cremele de zi si noapte de la Avon-Solutions si sunt chiar bune.
Mi s-a recomandat niste creme de la AslaVital, Farmec, cred ca astea sunt mai bune dar inca nu le-am incercat.
Du-te la farmacie, si intreaba ce crema e mai buna pentru ten mixt si sigur o sa iti de-a o solutie mai bunahappy

| Diana159 a răspuns:

Nivea este cea mai buna crema.