| anonim_4396 a întrebat:

Ce crema hidratanta pentru ten mixt imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

Depinde de tenul tau.mai exact ce inseamna mixt.presupun ca ai probleme in zona T.acolo pielea este mai grasa de obicei iar restul fetei e normal.nu? daca e asa iti recomand sa folosesti crema hidratanta de zi de la nivea visage. e foarte buna si nu iti lasa pielea uleioasa sau lucioasa.hidrateaza ata cat e necesarbig grin

7 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Garnier hidratare intensiva. E foarte buna.

| MissCamelia a răspuns:

Aslavital pentru ten sensibil sau prduse alverde-se gasesc la drogherie markt si sunt 100% naturale, plus ca nu sunt scumpe

| annda a răspuns:

Crema cu miere si germeni de grau de la Bioten si eu am tenul mixt si folosesc aceasta sau Nivea Light Moisturising day care. big grin

| Irina a răspuns:

Avene. tenul meu e mai sensibil dar cu ea ma impac cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca este ten mixt de ce vrei sa-l hidratezi, suficient sa te hidratezi interiod, lichide multe si vei avea un ten splendit, altele vor tenul tau si nu il au, intretinel, spala-te cu apa si sapun in fiecare dimineata si adauga un strat subtire de nivea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cele de la Hemel, Forever. Sunt făcute din miere de albine și plante (aloe vera)100%.
Pa, pa.

| yoyo_4559 a răspuns:

Garnier Sensitive