| ςosmiη a întrebat:

Salutare, ce crema de fata hidratanta pentru ten mixt imi recomandati? Sunt baiat (daca are vreo importanta laughing )

PS: Daca folosesc aftershave pe post de crema e bine?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nivea soft sau crema hidratanta pentru ten mixt cu aloe vera de la farmec

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Chiar dacă ești băiat, mergi pe uleiul de migdale dulci.
Aftershave-ul îl aplici imediat după ras, hidratarea completă o faci după 10-20 de minute.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Foloseşte Nivea, e foarte bună.
Te pup!

| mirelu a răspuns:

Buna, nu folosi after shave pe post de crema. Uite aici o crema speciala pentru barbati. Si barbatii au ten! Sunt faramacista si daca vrei poti sa ma intrebi despre ten. http://www.amway.ro/......ith-spf-15