| StefaniaBurcea99 a întrebat:

Am un par foarte foarte cret, aspru si nu pot sa ii fac nicio coafura nimic, ce pot face. Ps : nici cu placa nu merge sa il fac? Orice sfat e bun :-( :-(. Va multumesc. Cel mai bun raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

Si eu am parul cret si nu merge coafar in niciun fel.Eu am invatat sa-mi iubesc parul pentru ca multi il vor ca al nostru.Asa te-ai nascut, daca il strici e posibil sa iti para rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind asa de cret, poti sa cauti o solutie sau o masca de par sa-l faci mai moale. Astfel, dupa tratament, te speli pe cap, il pieptani si vei putea cu usurinta sa-l indrepti facandu-l cum vrei tu.

Dar sa fii atenta, pentru ca la cea mai mica umezeala din aer ti se va ondula parul inapoi.

O zi placuta happy

| catalolita a răspuns:

Prindel in coda dupa ce te speli pe cap si inainte sa te speli il pieptani. dupa cand te dai cu sampon il pieptani timp de cateva zile la mine a mers super