| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Ar merge sa imi fac breton avand in vedere ca parul meu e ondulat? As putea sa imi fac bretonul cu placa ca sa stea drept iar restul parului ondulat? Fundita!

4 răspunsuri:
| pure9 a răspuns:

Depinde de cat de ondulat e. Eu zic ca merge dar daca o sa il faci tot timpul cu placa in timp o sa arate rau. Un breton, dupa parerea mea e un pic mai greu de intretinut. happy

| Quanah a răspuns:

Merge happy

| teadorr a răspuns:

Da, dar depinde cat de ondulat este parul. Daca il vei indrepta mereu cu placa il poti arde

| mihaela155 a răspuns:

Buna! Ar merge da nu o sa reziste prea mult trebuie sa te dai si cu fixativ sa iti stea mai mult. Bafta!:*