| alexalexandrusincerul a întrebat:

As dori idei de un salon in Bucuresti unde sa imi pot imbunatati aspectul facial, sa aiba servicii complete de tuns, barba, sprancene etc.

1 răspuns:
| LaviniuA a răspuns:

Cauta pe google maps. Sunt destule. Evita-i pe cei cu recenzii false.
Cei care tund parul, pot sa tunda si barba normal. De facut sprancenele nu ai nevoie ca esti barbat si s-ar putea sa iesi ca un pitiponc de acolo.
Alte tratamente faciale la salon n-ai de ce sa faci, ca cine stie peste ce analfabete dai pe acolo si iesi mai rau.
Iti faci acasa srancenele cu forfecuta, pieptenele de sprancene si penseta. Satisfactie agrantata.

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Ne poti spune cum evitam societatile si afacerile cu recenzii false de pe goole maps?winking

| LaviniuA a răspuns (pentru Simpatic):

Compari recenziile de 1 stea cu cele de 5, te uiti cate recenzii au conturile care au dat 5 stele (una de regula), te uiti cate recenzii de 5 stele sunt (multe de regula).

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Esti chiar inteligenta
sa mai creezi din capusorul tau chestii referitoare la google si cand se aduna mai multe descoperiri, facem un ghidwinking

| LaviniuA a răspuns (pentru Simpatic):

Stiu. Eu cand eram mica lucram la Goagal. Numai adminii nu vor sa-mi recunoasca valoarea. Cand vin userii de la oi si imi umple intrebarile de cacao, nici nu se deranjeaza.

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Esti varianta lui gogaie feminina, dar va sade ghini asa

https://www.youtube.com/watch?v=NQ7lAeVQ8UQ