| anonim_4396 a întrebat:

Ati comandat produse de la Ladys.ro? Cum sunt? De calitate?

Răspuns Câştigător
| crazypretty a răspuns:

Sunt ok.Eu sunt la a doua comanda preferatele mele : apa de trandafir creionul de ochi impala rujurile si fondul de ten impala pe baza de apa.Nu imi place orice produs de machiaj de la catherine arley sunt naspa rau astea.In rest ptoduse bune am primit cadou un set de mostre de parfumuri si chiar miros bine

| marusi a răspuns (pentru crazypretty):

Multumesc de raspuns, eu imi doresc niste creme si/sau masti de fata.

2 răspunsuri:
| Badescu_Madalina_1981 a răspuns:

Da merg.........eu de curand am gasit produse de la Thursday Plantation foarte bune