| Happiness_8100 a întrebat:

Ati folosit ulei de ricin pentru gene? din cate am inteles le lungeste si indeseste, dar vreau sa stiu concret cat de bun e efectul si in cat timp ajungi la rezultate "uimitoare". Ma puteti ajuta?
Multumesc:*

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Acum 2 zile mi l`am luat si eu de la farmacie. Eu làm cumparat pentru cresterea rapida a parului. M`am dat doar o data si deja se vede efectul. Sper sa functioneze asa si pentru genehappy

| Amy_9572 a răspuns:

Eu il folosesc de mai mult de 1 luna si pot sa spun ca are efect. Cel putin eu nici nu cred ca aveam gene jos (sau erau blonde si nu se vedeau). Acum sunt lungi si negre, iar de cele de sus le-a facut mai dese. Nu este miraculos de la prima aplicare, dar in timp se vad rezultatele. Pentru par are acelasi efect.

In plus costa pana in 5 lei, deci nu ai nimic de pierdut. Incearca si o sa vezi!

| spyceygirl a răspuns:

Sincer si eu m-am gandit sa fac acelasi lucru ca si tine,doar ca m-am gandit ca daca incepi sa te dai cu el,ok, ti se indesesc si arata bine, doak nu or sa creasca mai repede? adica dupa pensare.mi-e sa nu apara fier prea repede.gen o sapt.ca asa nu prea imi convine.nu stiu, eu am ales totusi sa nu folosesc.sa vedem ce mai spun si ceilalti useri de pe aicihappybafta xcum!

| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Eu îl folosesc de aproape 4 săptămâni şi are efecte.Am genele mult mai lungi decât înainte, şi oricum nu ai nimic de pierdut. Însă să te dai doar seara ca să îşi facă efectul până dimineaţa happy