| cutegirl_4770 a întrebat:

Hei ! Buna, tuturor ! Vroiam sa va intreb daca a folosit cineva ulei de ricin pentru gene ? A dat rezultate ? Daca da, in cat timp si cum il folositi ?
Multumesc ! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Eu il folosesc si acum.E foarte bun atat si pentru gene cat si pentru cresterea parului.Il aplici in fiecare seara pe gene cu o periutza de "rimmel" curata.Dimineata te speli pe fata.winking in cateva zile/o saptamana incepe sa se vada diferenta. Sper ca te-am ajutat. pupici:*

2 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=cum+sa+aplici+uleiul+de+ricin+pe+gene%3F

Inainte de culcare, aplici la baza genelor.

| andreea75 a răspuns:

Buna! A folosit o colega de-a mea si acum are genele destul de lungi.Ea mi-a spus ca nu functioneaza la fel la toata lumea, depinde de fiecare, pur si simplu te dai cu el pe gene. Sper sa functioneze! FUNDA?