| AleLiana a întrebat:

Aceast aeste o intrebare adresata mai mult fetelor.Am 12 ani aproape 13, fac in iulie.Am inaltima 1, 71 si doar 47-48 kg.Sunt slaba si inalta.Nu stiu cum sa ma imbrac ca sa arat bine.As vrea sa ma ingras dar indiferent cat mananc nu ma ingras. Sfaturi de imbracaminte? Sau cumva cum sa ma ingras?
Cel mai bun raspuns, care o sa imi fie de folos va primi FUNDA.
P.S.Nu sunt bolnava, analizele sunt in regula.

Răspuns Câştigător
| danut a răspuns:

Arati superb, nu esti slaba, asta este greutatea ideala pentru tine. Nu te mai uita la cele grase, sunt o catastrofa a naturii, esti fata nu vaca de prasila. Ramai asa cum esti, esti perfecta. Baietii cauta grase pentru ca cedeaza mai usor din cauza monstruozitatii lor. Nu uita, ai o viata intreaga inaintea ta. Sotia mea are 1, 74 si 60 de kg la o varsta inaintata si tot se uita sa nu se ingrase si mai vrea sa slabeasca dar nu nai este asa de tanara ca tine, ramai cum esti, esti foarte bine, o fata slabuta este o fata frumoasa.

| AleLiana explică (pentru danut):

Multumesc mult de ajutor.

| AleLiana explică (pentru danut):

De fapt am 1, 73 si 47 kg. smug

| danut a răspuns (pentru AleLiana):

Nu uita, esti un vis pentru multe fete si pentru toti baietii, esti foarte bine, succes.

7 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Incearca sa mananci de trei ori pe zi mese complete. Cat despre imbracaminte simte-te bine in largul tau. Nu trebuie sa porti haine care sa te faca grasa. Sper ca te-am ajutat

| Moonset a răspuns:

Heii!
Nu fii trista, e frumos ca o fata sa fie inalta si slaba. Nu trebuie sa consideri asta un defect.
Ca imbracaminte, iti recomand:
- Rochii maxi (lungi)
- Skinny Jeans ( blugi mulati )
- Sacouri
- Geci pana in talie
- Curele in jurul taliei
- Cizme deasupra genunchilor
- Accesorii interesante
- Materiale ochioase si culori aprinse
Sper ca te-am ajutat! :*

| AleLiana explică (pentru Moonset):

Mersi mult de sfaturi.Deci sa inteleg.e bine sa port blugi skinny?

| Moonset a răspuns (pentru AleLiana):

Da, sigur!
Este o calitate sa fii slab si sa ai picioare lungi. Doar nu vrei sa porti pantaloni largi in care te vei simti ca intr-un sac.hee hee Blugii skinny sunt o alegere buna :3