| 123456789eooo a întrebat:

Heei! mi.am facut bretonul cu albastru de metil.(sunt blonda, vopsita) daca dau cu vopsea blonda peste albastrul acela care acum s-a facut spre verde se duce(se astupa) acea culoare si ramane blond? sau cum? dau funda celui care ma lamureste.

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca iti dai cu blond nu se intampla nimic.Cel mai bine e sa astepti sa se ia culoarea albastra.

| 123456789eooo explică (pentru Bondarel99):

Pai nu vreau sa astept ink nu stiu cat timp sa se duca... vreau sa revina la culoare normala adica la blond...deci daca dau cu vopsea blonda nu astupa?

| GoldVali a răspuns:

Pai albastru cu galben e logic verdebig grin.
Spala-te de cate ori pe zi cateva zile ca sa se mai duca culoarea si dupa aia te faci cu vopseaua, sa nu se arda.

| 123456789eooo explică (pentru GoldVali):

Dar parul meu deja nu mai e acel albastru intens este verde... uffstraight face

| GoldVali a răspuns (pentru 123456789eooo):

Esti mai excentrica ( un pic prea big grin ). fa-te cu vopseaua cand se mai duce si din verde, cum ti0-am zis.

| Codeine a răspuns:

Nu se intampla nimic nu se decoloreaza parul, nu ramane asa in timp se va duce, dar daca doresti sa se duca mai rapid spalate mai des pe cap. happy

| Adduta a răspuns:

Albastru de metil se curata in timp ....adk intr-o luna nu se mai cunoaste deloc