| Turlui_Andreea_2000 a întrebat:

Am 15 ani, sunt satena si parul meu este mai gras la radacina si uscat la varfuri. Se spicuieste foarte repede si foarte rau si nu imi pot tine parul mai lung de umar din aceasta cauza...
Stiti cumva ce as putea sa fac pentru a-i da parului meu sanatatea necesara?

3 răspunsuri:
| Frumystefy a răspuns:

Dupatta ce te speli cu samponul tau obisnuit, ia in palma sampon gionsons baby si mai spala te o data pana face multa spuma. Clateste bine parul si ia surplusul de apa cu un tricou de bumbac. NU folosi feonul.

| Frumystefy a răspuns:

Scuze inca un lucru mananca sanatos

| turdabogdana a răspuns:

Sa il speli tot a doua zi inainte de ati spala parul piaptanate cu capul in jos nu schimba samponurile spalate tot cu acelasi sampon