| vanessa1075 a întrebat:

Am 16 ani si de 6 luni mi-au aparut vergeturi pe picioare.Sunt rosii si din cate stiu ele o sa devina albe.Intrebarea este cam in cat timp vor deveni albe?
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Vergeturile astea. Si eu pe spate am numai dungulite ====, s-au inrosit in cateva luni, oricum nu chiar asa repede.

| adika a răspuns:

Pai eu zic sa folosesti asa ceva si nu vor deveni albe:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| franceska a răspuns:

Depinde...in functie de cat slabesti... oricum nu trec cu una cu doua...mai greu...

| teodorus a răspuns:

In 1-2 luni happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai grijă să nu iei în greutate repede, acesta este un semn.
O cremă care să stompeze acest inestetic aspect seara, înainte de culcare.
Pa, pa.

| mrproffesor a răspuns:

Intre 6 luni si max un an