| VampireCrisz a întrebat:

am comandat geanta de voiaj de la yvesrocher este crem, pentru cele care o au cum vi se pare? si cat este de mare?happy

Răspuns Câştigător
| Marr117 a răspuns:

Ai început de curând să dai comenzi şi o primeşti cadou? Dacă te referi la acea geantă, mai primeşti şi o gentuţă pentru cosmetice. Sincer, este destul de încăpătoare, doar că materialul nu mi s-a părut de foarte bună calitate. Dar, ţinând cont de faptul că ţi se oferă cadou, este ok. Plus că este mai mare decît majoritatea genţilor voiaj de la Avon. happy

| VampireCrisz explică (pentru Marr117):

Da o primesc cadou

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ai comandat si nu stii cat este de mare?

| missoriginal a răspuns:

Da,este destul de mare...