| Cătălina1115 a întrebat:

Buna. Am fost blonda mult timp(decolorata) și apoi am pus un ciocolatiu deschis și începe sa mi se duca din el și nu mai vreau sa mă vopsesc. O sa ajung la blond iar? Deja văd șuvițe blonde

Răspuns Câştigător
| saftaiiustin a răspuns:

Da, daca te decolorezi mult timp pigmentul din par se pierde iar tu vei ramane blonda, gri, alba pana la batranete.
Parul care iti va mai creste va fi si el blond la randul lui.

Funda?

| Cătălina1115 explică (pentru saftaiiustin):

N ai înțeles ce am zis

7 răspunsuri:
| 1234568807 a răspuns:

Da, mai bine ramai blonda ca esti buna rau

| Cătălina1115 explică (pentru 1234568807):

Voi știți sa citiți o întrebare?

| 1234568807 a răspuns (pentru Cătălina1115):

Pai da, ti-am raspuns la intrebare, ramai blonda ca arati mai bine, nu stiu cum arati in realitate dar blondu arata misto

| Cătălina1115 explică (pentru 1234568807):

Nu, n-ai înțeles
Citește iar și vezi ca ți am zis ca : Am fost blonda și după m-am vopsit o culoare mai închisă ciocolatiu deschis și nu mai vreau sa mă vopsesc și am întrebat dacă după multe spălări ajung iar la blond

| 1234568807 a răspuns (pentru Cătălina1115):

Dupa ce se duce toata culoarea de la vopsea, da ajungi

Răspuns utilizator avertizat